نتایج جستجو برای عبارت :

سه نما مثبت امروز

شاخص کل بورس تهران امروز با رشد 6141 واحدی در رقم 308314 واحد به کار خود پایان داد. از نکات مثبت بازار امروز رشد شاخص هموزن بود. نمادهای پارس، فولاد و رمپنا بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص کل داشتند.  ارزش معاملات خرد در بورس تهران امروز معادل 1550 میلیارد تومان به ثبت رسید. از نکات مثبت امروز ورود پول حقیقی به بازار بود! 
بسم الله الرحمن الرحیم
هر روزی که خداوند خلق کرده پر هست از خیر و برکت و انرژی
پر هست از انرژی های مثبت و منفی
اما اینکه کدوم را جذب کنیم به تفکر و اراده خودمون ربط داره
من امروز را میخام پر باشم از انرژی های مثبت
پس یه نفس عمیق میکشم و با تمام وجود انرژی های مثبت را جذب میکنم
انرژی هایی که خداوند خلق کرده تا ما باهاش پر باشیم از پیروزی و موفقیت
این همه انرژی را فقط یک جور میشه جذب کرد
فقط با داشتن انگیزه میشه جذبشون کرد
انگیزه ی من برای جذب انرژ
محرک بازار
صف فروش یکی دو تا از نماد های شاخص ساز که جمع بشه و به سمت مثبت حرکت کنه، جرقه زده میشه و محرک بقیه نمادها میشه برای برگشت بازار. چند تا خبر که از این تغییر دست به دست بشه، ورق برمیگرده
نیمه دوم: نمیه مربیان
در یک سهم، روزانه چند بار قدرت  بین خریدار و فروشنده دست به دست میشه. در کل بازار هم این دست به دست شدن هست و امروز به نظر میرسه عرضه داره جای خودش رو به تقاضا میده و بازار به سمت مثبت در حال حرکت هست.
بازار بورس تهران به تعادل نسبی رسیده است. البته هنوز رفتارهای هیجانی در بازار دیده میشود. ولی به نسبت ماه گذشته، بسیار کمتر است. دیروز خبر افزایش سرمایه نمادهای گروه خودروسازی، باعث شد تا جو بازار به سمت این گروه معطوف شود. نکته مهم در این رابطه، نزدیک شدن قیمت نمادهای این گروه به مقاومت های مهم است. یعنی با مثبت اول وقت امروز، نمادهای این گروه اکثرا به مقاومت های مهم خود برخورد میکنند و باید شاهد افزایش عرضه ها در نمادهای این گروه باشیم. در
مثبت اندیشی یکی از الگوهای رفتاری سالم در جامعه است. با توجه به اینکه آینده هر شخص تا حد بالایی به نگرش او بستگی دارد مثبت اندیشیدن می تواند مقدمات موفقیت و کامیابی را برای او فراهم کند. البته لازم به ذکر است که تنها مثبت اندیشی لازمه کار نیست بلکه به این معنی می باشد که نگرش مثبت در زندگی می تواند انسان را به سمت کامیابی سوق دهد. یکی دیگر از بازخوردهای مثبت اندیشی داشتن روان سالم است.
ادامه مطلب
شاخص کل بورس تهران امروز با افت 6319 واحدی در رقم 319817 واحد به کار خود پایان داد. این افت شاخص در حالی امروز رقم خورد که بازگشایی شپنا  پس از افزایش سرمایه، 762  واحد تاثیر مثبت بر شاخص کل گذاشته است! ارزش معاملات خرد بورس ‌تهران امروز معادل 1193 میلیارد تومان به ثبت رسید. خالص تغییر مالکیت بورس تهران: 88 میلیارد تومان حقیقی به حقوقی
هر تصمیمی که از امروز تا پنج سال بعد زندگیم میگیرم ، نوعی تصمیم برتری خفیف خواهد بود تصمیم های که در جهت قدرت و رشد من باشد.
کارهای کوچک و مثبت روزانه انجام می دهم تا اثر مرکب آن در زندگیم برای من یک موفقیت دائمی به وجود بیاورد.
کارهایی که شروع کردم و در حال انجامش هستم.
1) پس انداز کردن بخشی از درامدم و سرمایه گذاری کردن ان 
2) ورزش و نرمش های روزانه 
3) یادگیری مداوم و روزانه در بخش هایی که مهارت من را بالا می برد
4) فیلم هایی که در حال ساخت ان هستم
+تبلت رو جا گذاشتم تهران. اگه می‌دونستم قراره ایییین همه بمونیم خب برمی‌گشتم میاوردمش!
+دارم از بی‌حوصلگی می. می. رم.!
+همین که گوشی رو برمی‌دارم داد و بیداد راه می‌ندازن. خب شما بفرمایید من الان دقیقا چه غلطی بکنم؟
+کارلا هم که رفته زنجان، نیست بریم ببینیمش دلمون وا شه!
+امین و مهدی دارن می‌رن مشهد. و هی از خودم می‌پرسم که ارزششو داشت که به جای اقیانوس آرام رفتی نمایشگاه؟ و هی به خودم جواب می‌دم که آره، داشت!
+این قدر بی‌حال و بی‌حوصله‌م، ا
شاخص کل بورس تهران امروز با رشد 4130 واحدی در رقم 326190 واحد به کار خود پایان داد. نمادهای فارس، فملی و پارس بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص کل داشتند. امروز بازار به استقبال گزارشهای شش ماهه در نمادهای پتروشیمی و پالایشگاهی، و فلزات اساسی رفت و انتظار دارد که اخبار خوبی از این نمادها دریافت کند. ارزش معاملات خرد در بورس تهران امروز معادل ۱۶۱۳میلیارد تومان به ثبت رسید. خالص تغییر مالکیت ۷۷ میلیارد تومان حقوقی به حقیقی 
١- قانون اعتقادات به هر چیز که اعتقاد داشته باشید چه درست چه نادرست، بر قسمت نیمه‌ هوشیار ذهن تأثیر می‌گذارد و با دقتی حیرت آور به عینیت در می‌آید. هر امر باید ابتدا در قالب اعتقاد درآید تا به آن عمل شود.
۲- قانون انتظاراتهر آنچه که انتظارش را می‌کشید به سرتان می‌آید. مثلاً اگر انتظار یک زندگی خوب و موفق را می‌کشید، همان را خواهید داشت و برعکس. پس اگر هر عملی که انجام دهید از آن انتظار مثبت داشته باشید، نتیجه مثبت خواهید گرفت. حتماً تأثیر ا
__________________________________________________________________________________________________________-
کارگاه آموزشی شیوه های مثبت اندیشی در کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) شهرستان ایرانشهر در بهمن ماه 98 برگزار گردید. در این کارگاه جناب آقای نادر فاطمی نسب به مباحث آشنایی با مفهوم مثبت اندیشی، تاثیرات آن بر سلامتی، تبدیل افکار منفی به مثبت و راهکارهای مثبت اندیشی پرداختند.
عادت های اساسی افراد مثبت اندیش آیا منتظر اتفاق و رویدادی هستید تا راه زندگیتان را بیابید و احساس و دید مثبت به زندگی خود داشته باشید؟آیا فکر می کنید برای داشتن خوشبختی باید اتفاقات خاصی برای شما رخ دهد؟ آیا فکر می‌کنید هیچ راهی وجود ندارد که با آن استرس‌های زندگی را از بین 
ادامه مطلب 
خیلی زیاد دلم برای بنی تنگ شده،  امشب رفتم خونه خواهر بزرگم 
نت اونا وصل شده بود ، یه عالمه پیام عشقولانه ای که به علت نبود نت بدستم نرسیده بود دریافت کردم.کلی ذوق مرگ شدم،  ج داد و بعد بنی آنلاین شد و زرت بعد از یه قربون صدقه عکس یه بوسه مثبت ۱۸ فرستاد و دوباره زرت یه فیلم فرستاد گفت بعدن حتما نگاش کن 
خب دوست داشتم خفش کنم ک وسط اون همه عشق و دلتنگی بصورت مثبت ۱۸ ظاهر شد،  نمی گم من قدیسه م ، اتفاقا فیلم میبینم دلمم مثبت ۱۸ می خواد ولی اون لحظه
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، طبیب «رضا چمن» اظهار کرد: همچنان که پیش دماغ می شود، روند فزاینده و رو به ازدیاد مراجعه و بستری با علائم عفونت های حاد تنفسی را شاهدیم، به نحوی که تا امروز از بیش از ۳۰۰ مراجعه سرپایی در شاهرود و میامی، ۱۷۰ نفر علیل شده اند. وی گفت: امروز جواب نو ای از استاندارد های آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود شهود نکرده ایم و از ۲۲ مریض با آزمایش مثبت سابق که تا دیروز اعلام کردیم، ۱۳ نفر تاکنون با بهبودی ترخیص ش
مثبت بودن رو باید از پروتون یاد گرفت؛ چون همیشه مثبته :) امیدوارم همیشه‌ی خدا با آدمای مثبت برخورد داشته باشید :)
تابستون با گرمی خاص و منحصر به خودش رسید :) اول تابستونتون مبارک... اگه اشتباه نکنم امروز طولانی ترین روزه ساله :) روزاتون پرکار :) امیدوارم تو این روزای گرم؛ دلاتون گرم :) و خوارکیاتون چیزای خنک مثل یخ در بهشت با طعم آلبالو باشه ^_^ تابستون همه چیش خوبه الا پشه هاش :/ همیشه اول تابستون یادی از مظلومیت پشه ها با این لطیفه می کنم: به پشهه م
روزی نیم ساعت پیاده روی کنید. برای انرژی مثبت بودن، این روش عالی است.
-یک قضیه را حتی بی ارزش و کوچک ، انقدر در بوق و کرنا نکنیم. مسائل مهم، برای شما مهم باشد. مسائل کوچک را کوچک برخورد کنید. سعی کنید درباره مسائل کوچک با دیگران صحبت نکنید.
-همواره خرق عادت کنید!‌ خرق عادت کردن یعنی آن که به دنبال چیزهایی برای خواندن و تماشا کردن باشید که در زندگی تان تا حالا سابقه نداشته است.
- کارهایی که شادی آفرین نیستند را بدون رودربایستی کنار بگذارید.
برای ا
مثبت اندیشی
به گزارش تیترشهر؛ گفته ی"آن گونه که ما واقعیت‌ها را درک می‌کنیم همان گونه هم واقعیت‌ها را می‌سازیم" کاملا صحیح است. واقعیت به خودی خود نه منفی و نه مثبت است. 
به این معنا که هرچه بیشتر مثبت اندیش باشیم، واقعیت نیز مثبت‌تر خواهد بود و این گونه است که معجزه‌ای رخ خواهد داد و سرنوشت گونه ای دیگر خواهد شد.
 با چنین رویکردی قطعاً سود خواهید برد. به دوستان موفق اطراف خود نگاهی بیندازید همهٔ آنان، رویکردی مثبت داشته‌اند و موفق شده‌ا
مشاوره ذهن 
تکرار عبارات مثبت و قدرتمند می‌تواند ذهن ما را طوری برنامه‌ریزی کند که این عبارات مثبت را باور کنیم. برنامه‌ریزی مثبت ذهن به طور روزانه برای اینکه به اشخاصی مثبت و مطمئن تبدیل شویم ضرورت دارد. وقتی حرمت نفس سالمی ایجاد می‌کنیم و به توانمندی درونی می‌رسیم می‌توانیم به آنچه می‌خواهیم دست یابیم. در این کتاب تصدیق‌های مثبتِ قدرتمندی گردآوری شده است. این تصدیق‌های مثبت به شما کمک می‌کند تا بر احساس عدم امنیت، هراس‌ها، احساس
دیروز اولین روز بازار بود...
برای من نه بد و نه خیلی خوب...
اواسط اسفند وضعیت بازار بد شد و تا حدودی همچنان ادامه داره...
خدا رو شکر توی همون شرایط هم + بودم... ولی احتمالا خیلیا بدبخت شدن!
یه نکته مثبت پرتفوی من این بود که حسابی متنوع بود... بخاطر همین خیلی ضرر نکردم.
یادم باشه هیچ وقت تک سهم نباشم!
امروز که فعلا خوبه... اما هنوز بازار به آرامش و ثبات قبل برنگشته... انگار ترس هنوز توی دلشه ولی سعی می‌کنه خودشو آروم نشون بده!
ــــــــــــــــــــــــــ
آهنگ انرژی مثبت از فرزاد فرخ

متن آهنگ انرژی مثبت از فرزاد فرخ

زندگی یه حرف سادس امروز فوق العادست بیا با من هی بخندکه این دنیا بی ارادستهر روز صبح میریم کلاس عاشقی یاد میگیریم که هی بخندیمانرژی مثبت بین هردوتامون رو چشم و چاله خنده هامونانرژی مثبت بین هردوتامون رو چشم و چاله خنده هامونمیدونی هستم آخه من به تو دل بستم من و تو باهم آره حالمون بهترههی میمونی پیشم گیجم میرم قربون نگاه جدابت از همه سر ترهانرژی مثبت بین هردوتامون رو چشم و چال
سوال جرات حقیقت مثبت ۱۸
سوال جرات حقیقت مثبت - حقیقت مثبت سوال جرات جرات حقیقت مثبت سوال های جرات حقیقت مثبت ۱۸

سوالات بازی جرات حقیقت مثبت ۱۸
سوال جرات حقیقت +18. سوالات جرات حقیقت باحال سوال جرات حقیقت عاشقانه نمونه سوالات جرات و حقیقت سوالات جرات حقیقت بی ادبی سوال حقیقت از پسر فیلم ترسناک جرات یا حقیقت فیلم حقیقت یا شجاعت سوال جرات حقیقت بی ادبی
جرات حقیقت مثبت ۱۸
فیلم سینمایی جرات یا حقیقت مرگ لیلا فروهر حقیقت دارد -لیلا فروهر - حقیقت مر
یک مطالعه که در لنست پری پرینت می باشد این موضوع را بررسی کرده است. در بین 50 کودک با تست RT-PCR مثبت: 5 کودک تست ابتدایی منفی داشته اند که بعدا مثبت شده اند. در بین این کودکان، هیچ کدام به عنوان اولین عضو آلوده خانواده نبوده اند. شدت بیماری به این صورت بوده است: 4% بدون علامت، 10% خیلی خفیف، 82% خفیف، 0% شدید و 4% بحرانیعلائم اژمایشگاهی: 20% لنفوپنی، 8% لنفوسیتوز، 16% ترومبوسیتوز و 18% سی آر پی مثبت داشته اند14% یافته ای در سی تی نداشته اند. شایعترین یافته سی ت
صرف فعل گیلکی ویرۋتن/ فارسی گریختن
ۋ (ü)، ۊ (u)، ؤ (o)

¤ ماضی ساده (گریختم، گریختی، گریخت، ...)
 مثبت : ویرۋتم، ویرۋتی، ویرۋت، ویرۋتیم، ویرتین، ویرۋتن 
 منفی : وینۋرۋتم، وینۋرۋتی، وینۋرۋت، وینۋرۋتیم، وینۋرۋتین، وینۋرۋتن 
 ---------------------------------
 ¤ ماضی نقلی (گریخته) » ویرۋته
¤ ماضی بعید (گریخته بودم، ...)
 مثبت : ویرۋته‌ بؤم/ بی/ بؤ/ بیم/ بین/ بؤن
 منفی : وینۋرۋته بؤم/ بی/ بؤ/ بیم/ بین/ بؤن
¤ ماضی ملموس (داشتم م
فردا که از خونه پاتون رو بیرون میذارید به خودتون بگید امروز یک روز متفاوت خواهد بود چون امروز قراره حال دیگران و بخصوص خودم کلى خوب بشه.. خوب باشه. خیلى سادست.. اینجورى که کافیه چندتا کار ساده رو وقتى یکى رو دیدید انجام بدین..مثل یه لبخند ساده، گفتن یک جمله ى چقدر امروز زیبا شدى، چقدر این رنگ بهت میاد، چقدر سرحال تر بنظر میرسى و یه سرى تعریف هاى ساده ى دیگه و یا گفتن اینکه امیدوارم امروز روز خوبى برات باشه، امروز همه چیز همونجورى بشه که دوست دار
من فریبا هستم.
معلم، مترجم (انگلیسی به فارسی)، UI کار، گرافیست آماتور، آشپز، شیرینی پز، کتاب باز، فیلم باز، مسافر، در جستجوی آگاهی، سعی بر خوب بودن، سعی بر خود بودن، مثبت اندیش.
از امروز به تاریخ 23 بهمن 1398 تصمیم به راه اندازی وبلاگ شخصی خود گرفتم تا دیگر در هیچ یک از شبکه های اجتماعی فعالیت نکنم. چرا که به دنبال تجربه ها و اندیشه های جدیدتر و بزرگ تری هستم.
از امروز کامپیوتر شخصی خود را مامور به حفاظت و نگهداری از این وبلاگ خواهم کرد. از امروز مط
به کودکان بیاموزید خوبی‌های حتی کوچک و اندک دیگران را ببینند و بازخورد مثبت بدهند. این رفتار باعث می‌شود تا دیگران نیز به ما بازخورد مثبت بدهند. فراموش نکنید که گاهی دید منفی و بدبینانه، نشانه‌ای از یک اختلال اعصاب و روان مانند افسردگی، اضطراب، اختلال سلوک و شخصیت یا مشکل و اختلال دیگری است و چنان‌چه نمی‌توانید شیوه‌ی نگرش منفی کودک خود را اصلاح کنید، شاید روان‌پزشک یا روان‌شناس کودک بتواند به شما کمک کند.
صرف فعل گیلکی دؤمۊتن/ فارسی لقد کردن
ۊ (u)/ ؤ (o)

¤ ماضی ساده (لقد کردم، ...)
 مثبت : دؤمۊتم، دؤمۊتی، دؤمۊت، دؤمۊتیم، دؤمۊتین، دؤمۊتن 
 منفی : دؤنؤمۊتم، دؤنؤمۊتی، دؤنؤمۊت، دؤنؤمۊتیم، دؤنؤمۊتین، دؤنؤمۊتن
 ¤ ماضی نقلی (لقد کرده‌) » دؤمۊته
¤ ماضی بعید (لقد کرده بودم، ...)
ؤ (u)
 مثبت : دؤمۊته‌بؤم،  دؤمۊته‌بی، دؤمۊته‌بؤ، دؤمۊته‌بیم، دؤمۊته‌بین، دؤمۊته‌بؤن
 منفی :  دؤنؤمۊته‌بؤم،  دؤنؤمۊته‌بی، دؤنؤمۊته‌ب
بین همه چیزایی که روانپزشکم بهم گفته، این یکیشون نمیدونم چرا خیلی خوب تو ذهنم نشسته: اکت باش نه ری اکت. 
یعنی منتظر نباش یکی باشه که باش بری تاتر، یا موقعیتش پیش بیاد یا چشمت و بگیره. ری اکت به تبلیغات و درخواست بقیه نباش. 
تصمیم بگیر که یه کاری رو انجام بدی، بقیه اگه خواستن همراهت بشن یا نه، به تو مربوط نیست. 
امروز که عطیه و فاطمه رفتن تاتری که من هفته پیش بهشون توصیه کرده بودم، لش کرده بودم، سرم درد میکرد و حس خوبی نداشتم. 
شاید حتی با حسرت به
هنوز 24 ساعت از پست قبلی نگذشته که من خوان اول رو با موفقییییییت پشت سر گذاشتم و باورم نمیشه که امروز تونستم اون استرسه رو در راه مثبت مدیریت کنم *_*خود امتحان و موفقیتش به کنار ، من برای اون مدیریتم خوشحاااالم... واقعا کار سختی بود واسم و تونستم از پسش بربیام :) ذوق دارم
امیدوارم این تلاشم همچنان نتیجه بده *.*
بچه مثبت مدرسه : چه آتشی می سوزانند این دوپسر شیطون و عاصی از درس و مدرسه.
بچه مثبت مدرسه : یاسر عرب، نشر سپیده یاوران
معرفی:
مثبت در منفی میشود صددرصد مثبت ولی از مدرسه اخراج می شوید!
بریده کتاب:
روزهای آخر مثل برق وباد می گذشت، کلاس ها تمام می شد و امتحانات آخر سال می رسید. امتحان آخری رو خوب یادمه. همه بچه ها طبق قرار قبلی بعد از دادن برگه امتحان بیرون مدرسه ایستادیم و دسته جمعی، کتاب های درسی رو تکه تکه و پاره پاره کردیم و آتیش زدیم. این طوری ا
روان‌شناسی مثبت‌گرا

روانشناسی را در سطح‌های مختلف مد نظر قرار می‌دهند و از مطالعهٔ تجربیات انتزاعی مثبت، مانند شادی، سعادت و خوش‌بینی گرفته تا مطالعهٔ ویژگی‌های شخصیتی مثبت، مانند شجاعت و حکمت و مطالعهٔ نهادهای مثبت مانند ساختارهای اجتماعی که می‌توانند مدنیت و شهروندی مسئولانه را پرورش دهند.
برخلاف هیجان‌های منفی که باور مردم دربارهٔ عملکردهای مختلف را محدود می‌کند، مانند جنگ یا گریز، هیجان‌های مثبت ذهنیت مردم را بیشتر باز ن
مثبت فکر کن، خوشحال باش، هر روز صبح به خودت بگو امروز بهترین روز زندگی است، به چیزهای مثبت فکر کن، اگر منفی باشی منفی ها جذب تو میشن و هزاران جمله دیگر.
مشکل چنین طرز تفکری چیست؟
گاهی به خودمان می گوییم حتما در این مصاحبه قبول می شوم، حتما به این ماشین می رسم، حتما فلان فرد دلخواه رو به دست میارم اما گاهی نتایج ناامید کننده ای را تجربه می کنیم. وقتی باورها و انتظارات ما با تجارب واقعی مان مطابقت ندارد، گیج و ناامید می شویم. برخی پژوهش ها نشان م
✔️  صرف فعل گیلکی دؤبؤن (فارسی: در چیزی یا در جایی بودن)
➖ صرف ماضی فعل دؤبؤن (بودم، بودی، بود، ...):لنگرۊد:مثبت: دۊبۊم (dubum)، دبی، دۊبۊ، دبیم، دبین، دۊبۊنمنفی: دننه‌بۊم، دننه‌بی، دننه‌بۊ، دننه‌بیم، دننه‌بین، دننه‌بۊنکلاچای:مثبت: دؤبؤم (dobom)، دبی، دؤبؤ، دبیم، دبین، دؤبؤنمنفی: دننه‌بؤم، دننه‌بی، دننه‌بؤ، دننه‌بیم، دننه‌بین، دننه‌بؤنسختسر:مثبت: دابام (dābām)، دبی، دابا، بیم، بین، دابانمنفی: دننه‌بام، دننه‌بی، دننه‌با، دننه‌بیم، دنن
✔️  صرف فعل گیلکی دؤبؤن (فارسی: در چیزی یا در جایی بودن)
➖ صرف ماضی فعل دؤبؤن (بودم، بودی، بود، ...):لنگرۊد:مثبت: دۊبۊم (dubum)، دبی، دۊبۊ، دبیم، دبین، دۊبۊنمنفی: دننه‌بۊم، دننه‌بی، دننه‌بۊ، دننه‌بیم، دننه‌بین، دننه‌بۊنکلاچای:مثبت: دؤبؤم (dobom)، دبی، دؤبؤ، دبیم، دبین، دؤبؤنمنفی: دننه‌بؤم، دننه‌بی، دننه‌بؤ، دننه‌بیم، دننه‌بین، دننه‌بؤنرامسر:مثبت: دابام (dābām)، دبی، دابا، بیم، بین، دابانمنفی: دننه‌بام، دننه‌بی، دننه‌با، دننه‌بیم، دنن
سلام دوستان
میخوام شما رو به خوندن یک پست قاطی پاتی دعوت کنم.
قدیم ها من یک دفتری داشتم که اسمش رو گذاشته بودم دفتر آرزوها، اون موقع ها خیلی تو جو قانون جذب و مثبت اندیشی و مدیتیشن و یوگا و خود هیپنوتیزم و تلقینات مثبت بودم. خواسته هام رو تو اون دفتر مینوشتم، رنگی شون میکردم، جملات مثبت مینوشتم، چیزهایی که بهشون نیاز داشتم تا خریداری شون کنم ولی بابت شون پولی نداشتم و خلاصه تمام حس های مثبت و درد دل های دو نفره با خدا رو. 
امروز بعد چند سال داش
بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از گاردین ادریس آلبا روز دوشنبه ۲۶ اسفند داخل توئیتی در این باره نوشت: «آزمایشکووید-۱۹ من امروز صبح مثبت شد. حالم خوب است. فعلا هیچ علامتی ندارم، اما به فکر کردن قرارگرفتن احتمالی ام در معرض ویروس ایزوله شده ام. مردم در خانه بمانید و عملگرا باشید. من بوسیله خبر رسانی درباره وضعیت سلامتم دنباله خواهم رحم. وحشت نکنید.» هفته پیش آشکار شد که البا در یک مراسم در لندن با سوفی گرگور ترودو، همسر جاستین ترودو، ش
خیلی حس خوبیه که وقتی بعد از مدتها میام و به اینجا سر میزنم، میبینم هنوزم یه عده میان و به وبلاگم سر میزنن، کامنت میذارن و انرژی مثبت بهم میدن، تو این مدتی که نبودم (قریب به سه سال! عمر آدم چقدر زود میگذره، یهو میرسیم به آخر خط و میگیم قبول نیست، من اونجوری که دوست داشتم نتونستم زندگی کنم و از زندگی لذت ببرم. بگذریم) داشتم میگفتم تو این مدتی که نبودم گاهی میومدم و چک می کردم کامنت ها رو اما دست و دلم به نوشتن نمی رفت اما از امروز دوباره می خوام شر
دیروز بورس تهران در سومین روز از ریزش خود، با افت حدود 15000 واحدی روبرو شد و شاخص کل در حوالی 520000 واحد، توقف کرد. دیروز شورای عالی بورس تشکیل جلسه داد و قرار شد دامنه نوسان، همین 5 درصد باقی بماند. این موضوع را میتوان پایان جنگ بین مدیران اقتصادی تلقی کرد! بنابراین انتظار دارم از امروز، بازار به تعادل برسد و نمادهایی که تا دیروز صف فروش داشتند، حتی به رنگ های سبز برسند. بازارهای جهانی نیز دیروز وضعیت بهتری را تجربه کردند و این موضوع نیز اثر مثبت
چند نکته برای داشتن انرژی مثبت
- روزی نیم ساعت تا ۱ ساعت پیاده روی کنید. برای انرژی مثبت بودن، این روش عالی است.
- خندیدن معقول در طول روز را فراموش نکنید. نرم افزارهایی است که برای شما هر روز مطالب و تصاویر خنده دار ارسال میکند. مثل دوربین مخفی های جالب. دیدن این مطالب در طول روز، خیلی به ذهن مثبت اندیش و روحیه شاد زیستن شما کمک می کند.
- یک قضیه را حتی بی ارزش و کوچک ، انقدر در بوق و کرنا نکنیم. مسائل مهم، برای شما مهم باشد. مسائل کوچک را کوچک برخو
حرفه ای دکوراسیون اداری خود را طراحی کنید

امروزه ایجاد یک تصویر مثبت از شرکت و برند شما از اهمیت زیادی برخوردار است به طوری که فکر و ذهن مردم را به سرعت به سمت یک فکر و اندیشه ای مثبت هدایت کند.
حرفه ای دکوراسیون اداری خود را طراحی کنید

امروزه ایجاد یک تصویر مثبت از شرکت و برند شما از اهمیت زیادی برخوردار است به طوری که فکر و ذهن مردم را به سرعت به سمت یک فکر و اندیشه ای مثبت هدایت کند.
ادامه مطلب
الان وضعیت زندگی من فاجعه است بعد یه عده هی میان میگن افکار مثبت داشته باش،به خودت تلقین نکن،مثبت اندیش باش و ...این حرف ها مثل این میمونه به یکی که سرطان داره بگید نگو سرطان داری تا خوب شی،اره خود به خود خوب میشیبریزید دور این حرف ها رو+وب من همینه،از همه اونهایی که دعوتشون کردم معذرت می‌خوام،هر کس خواست میتونه بره
مشاوره ذهن 

تکرار عبارات مثبت و قدرتمند می‌تواند ذهن ما را طوری برنامه‌ریزی کند که این عبارات مثبت را باور کنیم. برنامه‌ریزی مثبت ذهن به طور روزانه برای اینکه به اشخاصی مثبت و مطمئن تبدیل شویم ضرورت دارد. وقتی حرمت نفس سالمی ایجاد می‌کنیم و به توانمندی درونی می‌رسیم می‌توانیم به آنچه می‌خواهیم دست یابیم. در این کتاب تصدیق‌های مثبتِ قدرتمندی گردآوری شده است. این تصدیق‌های مثبت به شما کمک می‌کند تا بر احساس عدم امنیت، هراس‌ها، احسا
امروز دلم تنگ استبرای روزهایی که نیامده‌اندو من هر روزبه خودم وعده دادمشانامروز دلم تنگ استتنگ تر از تُنگ ماهیکه هر چه می‌رودسر جای اول استامروز بیشتر از هر زماندلم تنگ است و زمانناجوانمرادنه تیغ می‌زندبر تُنگ تنهایی منامروز دلم تنگ است ...[یوسف رجبی]
شاخص کل بورس تهران دیروز با یک خیز بلند 17000 واحدی، در آستانه ورود به کانال 500000 واحدی قرار گرفت. از نظر روانی، این محدوده یک محدوده روانی محسوب میشود. بنابراین، میتوان انتظار داشت که با رسیدن به این محدوده، از سرعت رشد بازار کاسته شود و با افزایش عرضه ها روبرو شویم. اما تا امروز، ورود نقدینگی جدید، مانع از اصلاح بازار شده است. باید ببینیم با توجه به انتشار ویروس کرونا و کم شدن مراجعه مشتریان جدید به کارگزاری ها، شرایط چگونه رقم خواهد خورد. با
چه موقع خیلی نگرانش میشین ؟؟
.
.
موقع هایی که دینگ دینگ خیلی کم آنلاین میشود یعنی یک اتفاقی افتاده است
مثل امروز 
دلم میخواهد به مثبت ترین چیزها فکر کنم 
یعنی باز هم باتری گوشیش خراب شده  و زود خاموش میشود 
#جوجوکو مثل همیشه در انتظار توست 
۱- تعریف و معین کردن افکار منفی افکار منفی که به ذهن شما می رسند ممکن است از این دست باشند: ” نمی توانم آن کار را انجام بدهم “،” مطمئن هستم که شکست می خورم “، ” هیچ کس نمی خواهد به حرف های من گوش بدهد “. این صداهای منفی بدبینانه و بی فایده هستند و شما را از دست یابی به اعتماد به نفس و تقویت آن باز می دارند.
۲- اهداف منفی تان را به اهداف مثبت تبدیل کنید. همزمان که به افکار منفی تان توجه می کنید؛ آنها را به اندیشه های مثبت تبدیل کنید. افکار مثبت از ا
بازار دیروز با رشد 9000 واحدی در شاخص کل، رکورد شکنی کرد. این بیشترین رشد در شاخص کل در طول تاریخ محسوب میشود. البته با توجه به افت بازار در هفته گذشته، این رشد 9000 واحدی به نفع سهامداران نبود. چراکه اکنون شاخص کل تقریبا به قله قبلی بازگشته ولی قیمت سهام، هنوز 2 روز دیگر باید مثبت بخورد تا به محدوده سقف قبلی خود برسند. اما چیزی که مهم است، کاهش جو منفی و افزایش مجدد حجم معاملات بود که دیروز محقق شد. برخی دوستان فکر میکنند که رونق بورس، فقط با افزای
پرسشنامه تجارب مثبت و منفی (SPANE)
دانلود پرسشنامه تجارب مثبت و منفی (SPANE)، در قالب فایل word، شامل 12 گویه و 2 مولفه، به همراه راهنمای نحوه نمره گذاری، روایی و پایایی و منبع مورد استفاده شده. این مقیاس شامل 12 آیتم است که 6 آیتم آن برای ارزیابی تجارب مثبت و 6 آیتم دیگر جهت ارزیابی تجارب منفی تهیه شده است ...1
کلمات فارغ از معنایی که دارند، سه گونه‌اند: 
۱. دارای بار مثبت؛ ۲. دارای بار منفی؛ ۳.خنثی 
این باری که افزون بر معنای کلمات در دل‌ معانی آن‌ها خوابیده است، ما را مجبور می‌کند که این کلمات باردار را در هر جایی به کار نبریم.
به مثال‌های زیر توجه کنید:
انتظار: مثبتپاداش: مثبتجاودانه: مثبتجعل: منفیبرخورداری: مثبتتوجیه: منفیفراوان: مثبتعجم: منفیغلط‌کردن: منفیدرخور: مثبتکله: منفیشکنجه: منفیقلم‌فرسایی: منفیقصد: خنثی
شما هم مثال بزنید!
کلمات فارغ از معنایی که دارند، سه گونه‌اند: 
۱. دارای بار مثبت؛ ۲. دارای بار منفی؛ ۳.خنثی 
این باری که افزون بر معنای کلمات در دل‌ معانی آن‌ها خوابیده است، ما را مجبور می‌کند که این کلمات باردار را در هر جایی به کار نبریم.
به مثال‌های زیر توجه کنید:
انتظار: مثبتپاداش: مثبتجاودانه: مثبتجعل: منفیبرخورداری: مثبتتوجیه: منفیفراوان: مثبتعجم: منفیغلط‌کردن: منفیدرخور: مثبتکله: منفیشکنجه: منفیقلم‌فرسایی: منفیقصد: خنثی
شما هم مثال بزنید!
تو حال و هوای اینروزای خودم بودم یهو چشمم خورد به  تاریخ گوشه  صفحه راست موبایل ، امروز یازدهمِ ...
امروز تولدشه ،تولد فرشته آسمونی من ،امروز میدونم  قلب مادرانه اش  دلتنگ اون چشمهای آبی میشه.  نمیدونم چکاری کنم که  دلتنگی امروز  اذیتش نکنه؟! 
+یادداشت شماره ۴۵
امروز یه روز متفاوت دیگه.
استاد گفت چند نفر که بهم انرژی مثبت میدن انتخاب کردم تا توی انجمن دور هم جمع بشیم و دعا کنیم و شمع روشن کنیم و یه سری کار دیگه که من زیاد راجب این چیزا اطلاعی ندارم.
برام عجیب بود که من بهش انرژی مثبت میدادم و خودم خبر نداشتم.
برگه اوردیم بیرون و گفت از کینه ها و خشم ها و ناراحتیامون بنویسیم همه چیو بنویسیم اسم هم ببریم از کسایی که ناراحتمون کردن،گفت لازم نیست متن بخونین یا به کسی نشون بدین؛
نوشتم،کلی نوشتم از تموم کین
1⃣هر گاه قصور کارگر موجب اخراج وی شود ، رعایت مفاد ماده ۲۷ قانون کار الزامی است. 2⃣ نظر مثبت تشکل کارگری موجود در کارگاه در مورد اخراج باید کتبا و قبل از اخراج کارگر اخذ شود. 3⃣اگر تشکل موجود در کارگاه " شورای اسلامی کار " باشد ، نظر مثبت " شورا " بایستی اخذ شود.
مبانی نظری و پیشینه پژوهش روان شناسی مثبت
دید کلی :
مبانی نظری و پیشینه پژوهش روان شناسی مثبت در 22 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc
توضیحات کامل :
مبانی نظری و پیشینه پژوهش روان شناسی مثبت در 22 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

ویژگی های فایل
- 22 صفحه فارسی شامل مبانی نظری، پیشینه تحقیق و منابع (داخلی و خارجی)
- در قالب فایل ورد قابل ویرایش با استاندارد آکادمیک
- منبع نویسی شده به شیوه APA
- منابع بخش مبانی از 2011 به قبل و بخش پیشینه از 2014 به قبل
- شامل 19
امروز هر چقدر بخندی و هر چقدر عاشق باشیاز محبت دنیا کم نمیشه پس بخند و عاشق باش…امروز هر چقدر دلها را شاد کنی، کسی به تو خرده نمی‌گیره پس شادی بخش باش…امروز هر چقدر نفس بکشی، جهان با مشکل کمبود اکسیژن رو به رو نمیشه.پس از اعماق وجودت نفس بکش…امروز هر چقدر آرزو کنی، چشمه‌ی آرزوهات خشک نمیشه پس آرزو کن…امروز هر چقدر خدا را صدا کنی خدا خسته نمیشهپس صدایش کن…او منتظر توستمنتظر آرزوهایت،خنده‌هایت،گریه‌هایتستاره شمردن‌هایت…و…عاشق بودن
1.زیاد پیش میاد که تو سرم پر حرف و کلمه و ایده و صحبته ولی توانایی اینکه بشینم و تمرکز کنم و مرتب و شسته رفته و هدف دار بنویسمشون و تبدیل شون کنم به یک متن و نوشته خوب رو ندارم.دلم میخواست هنر زیبا نوشتن رو بلد بودم.این کلمات و حرف های نگفته و ننوشته خیلی جیغ و جار و شلوغ کاری میکنن تو ذهنم!
2.دیشب شب سختی بود برای میم چون امروز قرار بود بره صحبت کنه در مورد کارش.بهش گفتم از خدا بخواه هر چی خیر و صلاح هست بزاره پیش پات.اگه قرار بشه از اینجا بری شاید ی
دوستان عزیزم درود (برگشتم 3 ساله هم پاک هستم)
امروز خیلی اتفاقی اومدم توی وبلاگی که تقریبا 3 سال پیش ساختم تا مراحل ترکم رو براتون بنویسم و دیدم هزاران کامنت مثبت ، هزاران پیام انرژی مثبت دریافت کردم از کسایی که ترک کردن ، از کسایی که میخوان ترک بکنن .
حتی از مادر ها ، خواهر ها ، همسر ها پیام گرفته بودم که ایکاش پسر من ، برادر من ، همسر من مثل شما اراده ترک داشت ، عزیزانم تمام ادمها میتونن اعتیاد به این لعنتی رو کنار بزارن .

بزارید براتون تعریف
و امروز درخواست ویزای دانشجوییم هم ریجکت شد...

بعد از کلی انتظار که CAQ لعنتی صادر بشه که آخرم هنوز نشده، بعد از گرفتن وقت برای آماده شدن CAQ امروز ویزای دانشجوییم با ۳ دلیل ریجکت شد.
تای خانوادگی (دلایل بازگشت به کشور)
هدف از سفر
و مالی
پرونده دانشجوییم هم ریجکت شد
خدا جون خودت میدونستی چقدر دوست داشتم و دارم برم، چقدر براش تلاش کردم، اما نمیدونم چرا به صلاحم نبود که برم کانادا

البته فکر کنم تو دوستم داری چون اذت خواسته بودم اگر قراره ریجکت ب
پرسشنامه احساس مثبت به همسر
دانلود پرسشنامه احساس مثبت نسبت به همسر، در قالب فایل Word، شامل 17 گویه، همراه با راهنمای نحوه نمره دهی و تفسیر، روایی و پایایی و عنوان منبع مورد استفاده. هدف این پرسشنامه ستجش احساس های گوناگون زن و شوهرها (و نامزدها) نسبت به یکدیگر است ...
 صرف فعل گیلکی هیسأن به معنای ایستادن (ماندن) در زبان گیلکی:
این فعل در گویش‌های دیگر زبان گیلکی به صورت‌های ایسأن، هسأن و اشتن نیز واگویه می‌شود.

¤ ماضی ساده (ایستادم، ایستادی، ...)
 مثبت : بئیسأم beysam، بئیسأی، بئیسأ، بئیسأیم، بئیسأین، بئیسأن
 منفی : نئیسأم neysam، نئیسأی، نئیسأ، نئیسأیم، نئیسأین، نئیسأن
 ¤ ماضی نقلی (ایستاده [مونده]) » بئیسئه
¤ ماضی بعید (ایستاده بودم [مانده بودم]، ...)
 مثبت :  بئیسأ بؤم
اندوهی که از اعماق تفکر سرچشمه نگیرد، اندوه نیست، عزای باطل و بی اعتباری به خاطر سرکوب شدن امیال فردی است؛ و انسان متفکری که گهگاه گرفتار اندوه نشود، علیل و ناقص است؛ دور از دریا، دور از توفان، دور از پرواز، دور از "شکفتن روح" است....
اما تفکر، همان گونه که اندوه می آفریند، در دوام مثبت خویش، پلی خواهد ساخت میان جزیره و جماعت، میان فرد و خلق، میان امروز و فردا؛ پلی به سوی شادمانی روح....
اندوهی که از اعماق تفکر سرچشمه نگیرد، اندوه نیست، عزای باطل و بی اعتباری به خاطر سرکوب شدن امیال فردی است؛ و انسان متفکری که گهگاه گرفتار اندوه نشود، علیل و ناقص است؛ دور از دریا، دور از توفان، دور از پرواز، دور از "شکفتن روح" است....
اما تفکر، همان گونه که اندوه می آفریند، در دوام مثبت خویش، پلی خواهد ساخت میان جزیره و جماعت، میان فرد و خلق، میان امروز و فردا؛ پلی به سوی شادمانی روح....
فکر می‌کنم همه انسان‌ها آینده را دوست دارند. البته چیزی که بیشتر از خودِ آینده دوست‌داشتنی است،امید به آینده است. درواقع بسیاری از رفتارهای امروز ما تابع امید به آینده است.
ممکن است بگویید که بسیاری هستند که هیچ امیدی به آینده ندارند؛ همین افراد هم رفتار امروزشان تابع امید به آینده است. امید به آینده همیشه برای ما بار معنایی مثبت داشته است. درواقع افراد یا امید داشته‌اند و یا نداشته‌اند؛ اما به نظرم امید به آینده یک طیف است که می‌تواند
افکار مثبت را با اهداف خود سازگار نگه دارید و ذهن خود را در مورد هر آنچه می خواهید انجام دهید و شخصی را که می خواهید باشید، بسازید.

در اینجا پنج ایده وجود دارد که می توانید از آنها برای کمک به شما در مثبت ماندن و خوش بینی استفاده کنید:1- خوبی ها را در هر موقعیتی پیدا کنید.اول، از قبل برطرف کنید که مهم نیست چه اتفاقی بیفتد، شما اجازه نخواهید داد که شما را به سمت پایین بیاورد. شما به شکلی سازنده پاسخ خواهید داد. شما نفس عمیقی خواهید کشید، آرامش بخ
به نام خدا
امروز عصر جایی برای مصاحبه‌ رفته بودم. بخاطر چیزی که انتظار داشتم، ذهنیت خوبی از آنجا برای خودم ساخته بودم و فکر می‌کردم آدمهای اونجا بخاطر هدف خاص و بزرگی که دارند، بشدددددت سرزنده، اکتیو، با سطح انرژی بالا، پرانگیزه و شاد هستند و من یه عالمه انرژی مثبت اونجا می‌بینم.
ادامه مطلب
سلام
یه حرف جالبی جوردن پیترسن میزد. 
میگفت که تو یه تحقیق، تو روابط بین دو نفر، گفتن بهشون که مثبت یا منفی بودن هر اینتراکشن بین دو نفر رو ثبت کنن. دیدن که اگه 5 تا منفی و 1 دونه مثبت باشه تا 12 تا مثبت به یدونه منفی، اون رابطه پایدار میمونه.
اگه بیشتر از 12 تا مثبت 1 منفی و کمتر از 5 تا منفی یه مثبت باشه، رابطه کله پا میشه و پایدار نمیمونه. چون هیچ چالشی وجود نداره و همه چیز یک نواخت میشه.
---------------------
اگه آدم زیادی نایسی هستید، یه سری ویدئو داره که چج
با این که امروز حالم بهتر بود اما هیچ جوره دست و دلم به هیچ کاری نمی رفت! من به شدت به انرژی مثبت و منفی اعتقاد دارم و متاسفانه انرژی های منفی این چند روز بیماری توی اتاقم گیر کرده بودن و نا خودآگاه خودم اجازه نمی دادم که بیرون برن!
یه ساعت پیش یه نگاه به خودم و اتاقم انداختم و حالم بهم خورد!چقدر عوض شدم! یه بسم الله گفتم و بلند شدم! تمام دستمال کاغذی ها و کاغذ پاره های کف اتاقم رو جمع کردم ! ملافه مو انداختم تو سبد لباسشویی و پتو هام رو تا کردم گذا
به گفته دکتر خواجه نصیری: _3000میلیارد تومان نقدینگی صندوق توسعه بازار برای حمایت از بازار فردا
_بازار فردا بهتر از امروز خواهد بود
_اعتقاد دارم بازار فردا از ساعت 10 شرایط بهتری را تجربه خواهد کرد
_مجموعه دولت به تمرکز تداوم نقدینگی در بورس اعتقاد جدی دارند
امروز بازار حمایت میشه تا به تغادل برسه
ما در روزهای منفی و مثبت بورس مدیریت سبد و استراتژی صحیح را به علاوه معرفی به شما اموزش میدهیم برای عضویت و پرداخت حق عضویت به شماره 09351307055 در ارتبا
دکور خانه نه تنها مجموعه ای از مبلمان و مبل را در اتاق نشیمن خود تنظیم می کند بلکه انرژی مثبت و ظاهر زیبا را به خانه یا آپارتمان شما می دهد. بعضی از ایده های دکور خانه برای آوردن انرژی مثبت به خانه یا آپارتمان شما هستند.
تمیز و بدون هیچ زحمتی: خوابیدن و بیدار شدن از خواب در یک خانه تمیز می دهد احساس سازمان و مکان خوبی برای استراحت. یک خانه تمیز و دلسرد کننده اولین و مهمترین چیز برای آوردن انرژی مثبت در آپارتمان شماست. این همچنین به دعوت از افکار
این دومین غروب جمعه ست که من دارم بیشتر کار می کنم.
هفته پیش یه دفترچه درست کردم و کل کارام رو اون تو نوشتم.
هرروز یه تعدادیش کم شد و یه تعداد دیگه ای بهش اضافه شد.خوبیش اینه که دیگه هاج و واج نمی مونم که چی کار دارم و چی کار باید بکنم.
+ بعضی اتفاقات مثبت، یهویی تو زندگی رخ می دن، نمیشه از قبل براشون برنامه بریزی.
++می خوام دیگه مثبت اندیش باشم.
می گویند با هر کس باید مثل خودش رفتار کرد !شما گوش نکنید، چون اگر چنین بود از منش و شخصیت هیچکس ،چیزى باقى نمی ماند !
هرکس هر چه به سرت آورد فقط خودت باش... نگذار برخورد نادرست آدمها ، اصالت و طبیعت تو را خدشه دار کند.
 اگر جواب هر جفایى ، بدى بود که داستان زندگی ما خالى از آدم های خوب می شد !اگر نمی توانى شخص مثبت زندگی کسى باشى...اگر براى یاد دادنِ همان خوبى هایى که خودت بلدى ، ناتوان هستیاگر خوبى کردى و بدى دیدى
کنار بکش، اما بد نشو.
این تنها کاری
صرف فعل «بؤؤن» به معنای بودن و مشتقات آن در زبان گیلکی:

✔️ بؤؤن (فارسی: بودن)
➖ صرف ماضی فعل بؤؤن (بودم، بودی، بود، ...):لنگرۊد:مثبت: بۊم (bum)، بی، بۊ، بیم، بین، بۊنمنفی: نۊبۊم، نبی، نۊبۊ، نبیم، نبین، نۊبۊنکلاچای:مثبت: بؤم (bom)، بی، بؤ، بیم، بین، بؤنمنفی: نؤبؤم، نبی، نؤبؤ، نبیم، نبین، نؤبؤنرامسر:مثبت: بام (bām)، بی، با، بیم، بین، بانمنفی: نؤبام، نبی، نؤبا، نبیم، نبین، نؤبان
مثال:
اۊن علی با (ف: او علی بود)

➖ صرف مضارع فعل بؤؤن (هستم، هستی، هست، ...):
تست کرونای 23 نماینده مجلس مثبت اعلام شد
باشگاه خبرنگاران نوشت: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:تاکنون تست کرونای ۲۳ نفر از نمایندگان مثبت بوده چراکه این افراد ارتباط تنگاتنگی با مردم دارند.
 عبدالرضا مصری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران با اشاره به تعطیلی جلسات علنی مجلس، اظهار کرد: برابر مصوبه شورای عالی امنیت ملی و ستاد مبارزه با کرونا جلسات علنی مجلس فعلاً اجازه تشکیل ندارد.

ادامه مطلب
با سلام و احترام،
لطفا به پرسش های شماره ۴، ۱۱، و ۱۲ در این فایل و پرسش زیر پاسخ دهید.
پرسش مربوط به اتصال سیستم ها: فرض کنید سیستم S1 یک مشتق گیر، سیستم S2 یک انتگرالگیر و سیستم S3 یک ۳ برابر کننده زمان-پیوسته باشند. در این صورت رابطه ورودی و خروجی اتصال های زیر را بیابید:
الف) اتصال سری سیستم های فوق به ترتیب ابتدا S1، سپس S2، و در پایان S3. (سپس بررسی کنید آیا ترتیب قرار گیری این سیستم ها مهم است.)
ب) اتصال موازی سیستم های بالا که خروجی های آنها با علام
با سلام و احترام،
لطفا به پرسش های شماره ۴، ۱۱، و ۱۲ در این فایل و پرسش زیر پاسخ دهید.
پرسش مربوط به اتصال سیستم ها: فرض کنید سیستم S1 یک مشتق گیر، سیستم S2 یک انتگرالگیر و سیستم S3 یک ۳ برابر کننده زمان-پیوسته باشند. در این صورت رابطه ورودی و خروجی اتصال های زیر را بیابید:
الف) اتصال سری سیستم های فوق به ترتیب ابتدا S1، سپس S2، و در پایان S3. (سپس بررسی کنید آیا ترتیب قرار گیری این سیستم ها مهم است.)
ب) اتصال موازی سیستم های بالا که خروجی های آنها با علام
تردیدی نیست که مثبت بودن و خوش بین بودن باعث می‌شود هنگام رسیدن به فرصت، توجه و استفاده از فرصت‌ها آسان تر شود.اما اگر مجبور باشید با افراد منفی مقابله کنید، مثبت ماندن دشوار است، مقوله ای که متأسفانه درصد زیادی از جمعیت محل کار را شامل می شود.
در اینجا کارهایی که می‌توانید انجام دهید تا از افراد منفی تاثیر نگیرید را شرح می دهیم:در صورت امکان از آن‌ها خودداری کنید. ادامه مطلب
تحقیقات در مهندسی بیو شیمی نشان می‌دهد که مغز انسان ماده‌ای را ترشح می‌کند به نام اندروفین (مورفین طبیعی بدن). کسانی که بر ذهن آن‌ها تفکرات منفی حاکم است، اندروفینی که از مغزشان ترشح می‌شود بیماری زاست و کسانی که ذهن مثبت دارند، اندروفین آن‌ها شفا بخش است: یک ماده با دو خاصیت! امروزه از نظر علمی ثابت شده که هیچ چیزی نیست که از خودش هاله انرژی ساطع نکند.قانون "دوبروی " می‌گوید: "هر ذره‌ای از خود انرژی به همراه دارد". حتی با دوربین‌های مخصوص
خیلی دلم میخواد پست بذارم ... ولی نمیدونم چی بگم که ارزش گفتن داشته باشه:)
اما چه میکنم ؟ دارم درس نمیخونم! امروز ۲۱ مرداد ماه:) (ای وای الان یادم افتاد تولد دوستم دیروز بوده و تبریک نگفتم:/) . از این بگذریم، ۲۳ روز تا علوم پایه مونده و غلط خاصی نکردم. فی الواقع ترس دارم از درس خوندن. از اینکه یادم بره. از اینکه سوالا انقدر سخت باشه که نتونم جواب بدم! مهم ترین علت شروع نکردنم اینه. امیدوارم استرس مثبت بگیرم و بتونم بخونم:)
قراره امروز عصر بریم خونه دوستم و بعد از حدود چهار ماه ببینمشون.میخواستم به مامانم نگم اصلا.حدس میزدم ناراحت بشه.بهش حق میدم البته و اینکه توقع داشته باشه این روزها که حالش خوب نیست بیشتر کنارش باشیم.الان ولی زنگ زدم و تلفنی بهش گفتم و راحت شدم.
مادری هستم که دیشب خونه مامانم به بچه ای که هنوز داره آنتی بیوتیک مصرف میکنه بخاطر گلوش، ماهی سوخاری +سیب زمینی سرخ کرده+ سس قرمز دادم.امروز صبح هم شیر کاکائو درست کردم، خودم خوردم به اونم دادم! نمیدون
⭕️درونی ترین احساس هر کس این است که: آنچنان که باید خوب نیستم.
♦️این تنها یک اندیشه است و اندیشه را می توان عوض کرد.
♦️انزجار و انتقاد و احساس گناه بیش از هر الگوی دیگری، صدمه می زند.
♦️دست کشیدن از نفرت و انزجار حتی سخت ترین بیماری ها را نابود می کند.
♦️هنگامی که به راستی خود را دوست بداریم همه چیزهای نیکوی زندگی به حرکت در می آید.
♦️ما باید گذشته را رها کنیم و همه را ببخشاییم. باید مشتاقانه بخواهیم که خویشتن دوستی را بیاموزیم.
♦️تایید و
هنوز جریان ورود نقدینگی به بازار ادامه دارد. قبلا گفته بودم تا زمانیکه این جریان ادامه داشته باشد، مشکلی برای بازار بوجود نخواهد آمد. این ورود نقدینگی باعث شده تا موارد حاشیه ای موثر بر بازار، بیشتر به حاشیه بروند و تاثیر منفی در بازار نداشته باشد. با نگاهی به نوع معاملات در ماه های گذشته، میتوان اینگونه نتیجه گرفت که فقط خطر جنگ، میتواند باعث ریزش بازار شود. پس تا زمانیکه این خطر را احساس نکردید، شما نیز نگران نباشید. نکته مهمی که این روزه
امشب مسئول بخشمون پیام داد که خدمه بخشمون کرونا مثبت اعلام شده و همه بیاید برای آزمایش و گرافی...
نمیدونم تهش چی میشه...اما خب قطعا این بیمارستان رفتنا اومدنا تهش میتونه همچین سوغاتی ای برامون داشته باش...
نگران خودم نیستم،نگران خانوادمم که نکنه به خاطر من آلوده شن...
به شخصه از مریضای مشکوک هم گرافی گرفتم این مدت...اما خب اینکه خدمه بخشمون درگیر شده،احتمال درگیر شدن هممون خیلی بالا میره...
نمیدونم تهش چی میشه...اما هرچی که هست الان نگرانم...

تعامل مثبت با مشتری ها

➕ تعامل مثبت با مشتری ها:

✅وقتی توانستید برخوردی گرم و صمیمانه با مشتری داشته باشید، رابطۀ خود را از طریق تعامل مثبت با مشتری ادامه دهید. اگر مثبت و سازنده برخورد کنید، مردم هم به همان شکل به شما پاسخ خواهند داد. بسیار مشکل است که با کسی که رفتاری مثبت و صمیمانه دارد، خشک و بی روح رو به رو شوید. خودتان دوست دارید بیشتر با چه افرادی در ارتباط باشید؟ با کسانی که شما را سر حال می آورند؟ یا با کسانی که باعث کسالت و از بین رف
دفع انرژی منفی دیگران ؛ ۷ راه قوی برای داشتن انرژی مثبت
دفع انرژی منفی :
چرا از اینکه در کنار بعضی افراد هستیم، احساس بدی به ما دست می دهد؟ شاید این به خاطر انرژی منفی آنهاست . در واقع میدان انرژی آنها می تواند انرژی شما را نیز پایین بکشد و احساساتتان را تغییر دهد.
از این بدتر این است که این انرژی به شما نیز سرایت کرده و حالتان را بد می کند. این احساس بد در شکل های مختلفی مانند: سردرد و بی حوصلگی ظهور می کند.
اما چطور می توان انرژی منفی دیگران را د
شما با سرمایه کم چند تا سهم می تونید بخرید؟ چه قدر باید وقت بذارید؟ تازه اگر ماهر باشید و سهم های درست رو انتخاب کرده باشید. اگر حرفه ای نباشید، سهم ممکن است یک هفته  تا یک ماه درجا بزند و رنج بزند تا بعد رشدش را شروع کند اگر خدای نکرده ریزش نکند.
سرمایه های کوچک رو باید به صندوق های سرمایه گذاری واسپاری و برون سپاری کرد چون هم حرفه ای تر مدیریت خواهند کرد هم سبد سهام متنوعی دارند که حتی اگر چند سهم منفی باشد چند تا دیگر مثبت هستند و برآیند می تو
یعنی تولید انرژی هایی که در ساختن و رسیدن به خواسته ها نقش داشته باشند. 
نیروها به دو دسته تقسیم می شوند
نیرو منفی
نیرو مثبت 
کارهای ما نوعی ارتعاش هستند که در ساختن یا تخریب کردن نقش اساسی دارند. 
راستی چقدر در درونمان به قدرت این ارتعاش ها توجه داریم
و چقدر هنگام تولید ارتعاش، منفی یا مثبت، پاک یا آلوده بودن آن را در نظر می گیریم. 
روزانه، 90 هزار ارتعاش فکری از سر ما رد می شود! 
آیا می دانی چند درصد از این ارتعاش ها واقعا در جهت تخریب و چند در
قدم اول کسب آگاهی می باشد؛ یعنی قبل از هر چیز باید فکرهای منفی را شناسایی کنید و تلاش کنید مثبت فکر کنید.
البته یادتان نرود این کار ابتدا خیلی سخت است و نباید ناامید شوید.
ولی وقتی راهش را پیدا کنید، براحتی می‌توانید این کار را انجام دهید.
در نتیجه اگر سال‌هاست با افکار منفی زندگی کرده‌اید، انتظار نداشته باشید طی یک شب از شر آنها رها شوید، زیرا این افکار به دلایل مختلفی ایجاد می‌شود که باید با شناخت دقیق با آنها روبه‌رو شوید.

ادامه مطلب
هر کسی تو زندگیش فراز و نشیب های زیادی داره، اونقدر زیاد که اگه کل روز رو بشینه و فکر کنه بازم وقت کم میاره. اصلا اگه کل هفته رو بشینه فک کنه یا کل سال رو بشینه فک کنه بازم وقت کم میاره! فکر کردن به آینده خوبه، ولی نه اونقدر زیاد که از زمان حالت غافل بشی. حتی از من به شما نصیحت فکر کردن به هدف ها و رویاها هم چندان کار خوبی نیست! جدی میگم. تجربه کردم که میگم. شاید تجربه من شکست بوده ولی باز چیزی ازش یاد گرفتم که در اختیار اطرافیانم بزارم. 
ادم وقتی به
شما هم حتما کسانی را دیده اید که از واقعیت طفره میروند, لذا به خودشان هم دروغ میگویند, دقت شود که این قماش با آدمای مثبت نگر فرق دارند!
خود فریبی مخدریست برای حرکت نکردن, خاموشی و بی تفاوتی نسبت به اتقاقات پیرامون, ولی مثبت نگری همانند موتوری پر قدرت برای تحرک بیشتر و از حرکت نایستادن!
ادامه را مطالعه فرمایید.
امروز پیشرفت خواهد کرد زیرا امروز روز رسیدن به کمال است برای چنین روزی خدا را شکر می‌کنم امروز روز معجزه های پشت سر هم برای خود خواهند آمد و عجایب لحظه‌ای باز نمی ایستد 
این جملات را در اول صبح بگویید تا زندگی را فرا بخوانید
کامران مولایی فاز مثبت
دانلود آهنگ زیبای کامران مولایی بنام فاز مثبت
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ فاز مثبت با صدای کامران مولایی
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی فاز مثبت کامران مولایی با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید کامران مولایی بنام فاز مثبت
دانلود موزیک کامران مولایی بنام فاز مثبت با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی کامران مولایی بنام فاز مثبت
Kamran Molaei Faze Mosbat

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Download

در زندگی نوع نگرش ما تا حد زیادی تعیین کننده شادی هامون توی زندگی هست.

یعنی یک آدم زرنگ و مثبت نگر با دقت روی نیمه ی پر لیوان می تونه حتی در بدترین

اتفاقات هم یک نقطه مثبت پیدا کنه ؛ چون در هر شکستی یه درس بزرگ و در هر 

ناراحتی یک اتفاق خوب هست .
امروز مثل همیشه به زور از خواب بیدار شدم (فی الواقع بیدارم کردن) و سریع مقنعه و پالتوم رو پوشیدم و آماده شدم که برم ... مامانم یه نگاه به سر و صورتم کرد و گفت اگه وقت کردی یه رژم بزن! حال نداشتم و گفتم حالا ببینم تو دانشگاه میزنم یا نه. رسیدم کلاس و کیفمو گذاشتم و رفتم دستشویی که یه رژ بزنم! چراغ دستشویی رو روشن کردم و دختری که اونجا بود ازم تشکر کرد (بلد نبود چطوری روشن کنه)
رژم رو که زدم، یه دختر دیگه بهم گفت: خوشگلی ولی با رژ خوشگلتر میشی ...
حالا من
همیشه یکی از فانتزی هام این بود ماشین داشته باشم ، بعد هر روز بیام سوار شم ببینم یکی برام گل گذاشته :))
امروز کتابام رو که داشتم درس میخوندم جا گذاشتم روی میز ؛ رفتم راند تا ظهر ، ظهر برگشتم بردارمشون که دیدم یه تکه کاغذ یکی گذاشته زیر کتابم و روش نوشته : 
Fly without wings, dream with open eyes
یعنی بدون بال پرواز کن و با چشمهای باز رویا ببین‌... 
خیلی خوشم اومد...
یعنی هرچیز دیگه ای نوشته بودن گذاشته بودن اینقدر برام خوشآیند نبود...
کلی بهم انرژی مثبت داد... 
و خب ب
صندوق ها وابسته به شاخص کل هستند پس اگر قصد خرید یا فروش واحد های صندوق رو دارید به شاخص کل توجه کنید.
اگر شاخص کل مثبت هست باید اول وقت می خریدید و اگر شاخص کل منفی هست آخر وقت (که کمترین قیمت هست)
برای فروش هم اگر شاخص مثبت هست باید آخر وقت و اگر شاخص منفی هست اول وقت.
Nav صندوق ها چون ترکیبی از سهم های مختلف در سبد خودشون دارن معیار خوبی برای سنجش روند بازار هست به طور مثال اگر Nav در حال رشد هست یعنی کلیت بازار هم وضعیت صعودی داری و اگر در حال افت
ارتفاق عقدی: ارتفاق عقدی در اثر قرارداد و با تراضی مالکان املاک ایجاد می‌شود.
ارتفاق ایقاعی: ماهیت قراردادی نداشته و صرفاً ناشی از اذن مالک ملک است و حقوقدانان از آن به عنوان ارتفاق ایقاعی تعبیر کرده‌اند.
 در این نوع از ارتفاق بدون آن که قرارداد یا توافقی میان صاحبان املاک مجاور منعقد شود، مالک به دیگری اذن استفاده از ملک خود را می‌دهد؛ مانند موردی که مالک به همسایه‌اش اجازه می‌دهد از ملکش عبور کند. در این‌گونه موارد که به صورت حق انتفاع

عنوان: با هم بودن 
نویسنده: آناگاوالدا 
متر جم: خجسته کیهان
ناشر: کتاب پارسه
اولین کتابی که از این نویسنده فرانسوی خوندم، "دوستش داشتم" بود. دوستش داشتم واقعیت غمناک و پر از حسرت دنیای امروز است که با اینکه خیلی ها آن را می دانند، اما باز هم تکرار و تکرار و تکرار می شود... و اما باهم بودن!
عنوان کتاب یک بار مثبت و معنایی بسیار عالی دارد که در زندگی امروز مانند یک مروارید گرانبهاست و جای آن روز به روز خالی تر می شود و حضور رسانه ها و ش
عرضه ها همچنان در بورس تهران زیاد است و البته ورود نقدینگی همچنان به بورس ادامه دارد. این توازن در عرضه و تقاضا، باعث شده تا ریزشی را در بازار شاهد نباشیم و در حقیقت، سهام در حال مشخص کردن کف های حمایتی خود هستند. دیروز بالاخره خبر افزایش سرمایه ایران خودرو به بازار منتشر شد. اگرچه میزان مورد انتظار بازار بیشتر از 2008 درصد اعلامی بود، اما همین موضوع میتواند امروز باعث ایجاد جو مثبت در بازار شود. در روزهای قبل گفته بودم که از فرصت افزایش عرضه ه
سلام. 
امروز رفتیم خواستگاری
:D :D :D
 بعد از اون خواستگار بی ادبه (فکر کنم براتون نگفتم بعدا میگم ، بهش فکر میکنم اعصابم خرد میشه) ، دیگه قسم خوردم نرم واسه جلسه خواستگاری و کسی را قبول نکنم.
اما دوباره هفته پیش یکی از فامیلامون کسی را معرفی کرد و هی تعریف کرده بود واسه مامانم و خلاصه مامان منم که مستعد ، اومد پیله کرد به من. که مریم زهرا خانم میگه پسر خوبیههه.
مریم حالا یکبار بیا بینش . حالا کی خواست تو را شوهر بده ؟ حالا سریع که بهشون به نمیدیدم و
بازی امروز پرسپولیس ساعت چنده از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
بازی پرسپولیس امروز ساعت چنده
دار پرونده برچسب ورزش پرسپولیس امروز زمان چنده صفحه 2 مدت ورزش پرسپولیس و پارس جنوبی جم سر مهم‌ترین ورزش امروز پرسپولیس سر باشگاه آزادی با . فوتبال بزرگ هفته بیست و دوم پیکان 0 2 پرسپولیس پرسپولیس الاهلی عربستان سه شنبه 20 فروردین ساعت 20 00 آدینه 23 فروردین ساعت.
ادامه مطلب
سلام و صبح بخیرامروز صبح در کانال خبر صبحگاهی نوشتم که در برخی از سهام شاهد برگشت هستیم که اولین سهمی که برگشت شیران بود که دیروز در نبض معرفی کردم امیدوارم اعتماد کرده باشید و خرید زده باشید
ادرس کانال ما را در تلگرام خود سرچ کنید و جوین شوید
khabaresobgahi@
9:10ثقزوی هم صف شده یکی یکی سهامی که معرفی شده در حال برگشت هستند
9:30بازار زود خودشو جمع کرد اما دلیل نمیشه هر سهمی بخرید
9:33 شراز هم مثبت 2/5 و در حال افزایش قیمت شراز هم دیروز در نبض بازار توصیه به
دید کلی : پرسشنامه احساس مثبت به همسر

توضیحات کامل :
این پرسشنامه دارای 17 سوال برای اندازه گیری احساس های مثبت فرد نسبت به همسر خود است که در سال 1975 در کلینیک زوج درمانی دانشگاه ایالتی نیویورک ساخته شد. پایایی آن از طریق آزمون مجدد با فاصله 1 تا 3 هفته 93/0 ، ضریب همبستگی این پرسشنامه با سازگاری زناشویی 7/0 گزارش شد(توکونیز والیری،1981).
روش نمره دهی و تفسیر نتایج
پایایی (اعتبار) و روایی
منبع
سلام مهربونم امروز دوشنبه یه صبح عااالیه که پر انرژی اومدم سرکار و آماده یه شکرگزاری عاالی هستم برای امروزم
1- مهربونم سپااس بابت نعمت انرژی و حال خوووبم
2- مهربونم سپاس بابت نعمت سلامتی خودم و تمامی خانواده م 
3- مهربونم سپاس بابت وجود شما و حس آرامشی که از بودنتون در کنارم دارم.
4- مهربونم سپاس بابت حقوقی که از تلاشم دریافت میکنم و حس خوب استقلال رو دارم هزاران بار شکر
5- مهربونم سپاس بابت کمکهاتون برای خرید ماشین که تو تک تک لحظاتش حضورتون رو
دیشب کتاب داستان راستان را ورق می زدم، مقدمه اش برایم خیلی جالب بود چون قبلا درست نخوانده بودم، استاد شهید مرتضی مطهری موضوعی را در چاپ اول سال ۱۳۳۹ مطرح می کنند که امروز هم مطرح است؛ برخی این مطالب داستانی را سبک می شمرند و ایشان را آن زمان منع می کنند که به اصطلاح کلاس خودش را پایین نیاورند و ایشان بر این عقیده بودند که این داستانها تأثیر مثبت بر زندگی مردم دارند...
( وقت کردید بخوانید)
تلقین مثبت, شما را به موفقیت می رساند. روانشناسان یکی از مهم ترین ارکان موفقیت را تلقین مثبت می دانند. برای تلقین مثبت باید نکاتی را در نظر داشت:
1- تلقین باید به دفعات و کرات انجام شود.
2- هر چه تلقین زیباتر باشد بیشتر تاثیر دارد. میتوانید شعرهای مثبت و امیدبخش بخوانید, جملات زیبا در صحبتها به کار برید.
3-تلقینی که توسط افراد مهم و افرادی که برایمان عزیز هستند بیان می شود اثرش بیشتر خواهد بود.
4- اگر تلقین را باور کنیم, سریع تر اثر می گزارد.
5- تاثیر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها